שתלים דנטליים

שתלים דנטליים – על סוגי השתלים, על הסיכונים ועל ההצלחות8791498_s

שתלים דנטליים הם התשובה לאובדן השיניים כתוצאה מסיבות רבות כמו בעיות בריאות, חבלה, מחלות וגיל מבוגר. השתלים מאפשרים לנו להמשיך לתפקיד בפה מלא שיניים בריאות וליהנות ממראה אסתטי ונעים. השתלת שיניים היא אחד הטיפולים הנפוצים ביותר ונתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי שיעורי הצלחת הטיפול גבוהים מאוד, למעלה מתשעים וחמישה אחוזים. בחירת הרופא המטפל היא המפתח להצלחת הטיפול. אם ברצונכם ליהנות מפה מלא שיניים צחורות ובריאות, מתפקוד מלא של הפה לאורך שנים רבות. צרו קשר עם ד"ר שמעון וייס. אינספור לקוחות מודים לד"ר וייס על הטיפול המסור ועל איכות החיים הגבוהה. צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות.

שתלים דנטליים – כל מה שצריך לדעת

שתל דנטלי הוא בורג טיטניום המוחדר אל עצם הלסת. הוא מחליף בהצלחה את שורש השן הטבעית. יש צורות שונות של שתל דנטלי. יש שתל בעל צורה קונית ויש שתל בעל צורה צילנדרית. רופא שיניים מיומן ומקצועי ידע לבחור עבורכם את צורת השתל המתאימה ביותר.

בשנים האחרונות החלו להשתמש בשתלים העשויים מזרקוניה. שתלי זרקוניה הם שתלים המיוצרים מחומר דמוי יהלום, חומר קראמי לבן, ולא חומר מתכתי אפור כמו השתלים העשויים מסוגים שונים של מתכת. לשתלים אלו יש יתרון, הצבע הלבן דומה מאוד לצבעה של השן הטבעית, וכך נמנעת התופעה של השתקפות אפורה דרך החניכיים.

את סוגי השתלים אנו ממיינים לפי תווי התקן.

שתלים בעלי תווי תקן אמריקאי הם שתלים המיוצרים בארצות הברית. תו התקן האמריקאי נחשב לתו התקן המחמיר ביותר.

שתלים בעלי תו תקן אירופאי מיוצרים באירופה. יש להבדיל בין השתלים המיוצרים באירופה המערבית לבין אלו המיוצרים במזרח אירופה.

תו תקן ישראל הוא תו התקן הניתן ליצרנים ישראליים המייצרים שתלים דנטליים. בדרך כלל השתלים המיוצרים בישראל עומדים גם בתו התקן האמריקאי.

ככל שלשתל יש יותר תווי תקן, ממספר מדינות, כך מעיד הדבר כי השתל עמד במספר גדול של בדיקות מחמירות ואיכותו גבוהה יותר.

השתלת שיניים אינה מתאימה לכל אחד. חולי סוכרת, חולי סרטן העוברים טיפולים כימותראפיים, חולים כרונים הנוטלים תרופות קבועות, חולי לב המקבלים תרופה נגד נוגדני קרישה ומעשנים כבדים אינם מתאימים לטיפולי השתלת שיניים.

שתלים דנטליים – על הסיכונים, על תופעות הלוואי ועל ההצלחות
6446237_s

כמו בכל טיפול שיניים גם לאחר השתלת שיניים ייתכנו תופעות לוואי כמו נפיחות, כאבים קלים ושטפי דם מקומיים. בדרך כלל תופעות הלוואי חולפות כעבור עשרים וארבע שעות. במקרים חמורים חשוב לפנות מיד אל הרופא המטפל.

להשתלת שיניים כמעט ואין סיכונים. אך לעתים עלולה להיגרם פגיעה בכלי דם או פגיעה בעצב העלולה לגרום לאובדן תחושה באזור, בדרך כלל אובדן תחושה זמני. סיבוכים אלו הם סיבוכים נדירים והם עלולים להתרחש גם לאחר טיפולי שורש או עקירת שיניים.

אחוזי ההצלחה של השתלת שיניים גבוהים ועומדים על למעלה מתשעים אחוז. בכל העולם מעדיפים המטופלים השתלת שיניים על פני שיניים תותבות ואחוזי ההצלחה של הטיפול עולים כל יום.

Comments are closed.

Call Now Button