למינייט

21286127_mלמינייט - ציפוי השיניים שכבש את העולם

למינייט היא טכניקה של ציפוי שיניים הכובשת בסערה את כל העולם. שחקני קולנוע, אנשי תקשורת, ידוענים ועוד הרבה אנשים בכל העולם, וגם בישראל, עברו טיפול של ציפוי שיניים בשיטת למינייט. שיטת לימינייט נועדה להסתיר פגמים בשינים כמו שן שבורה, רווחים בין השיניים, גוון צבע שן לא טבעי ועוד. מרפאתו של ד"ר שמעון וייס קיימת משנת 1992. במשך השנים הרבות צבר ד"ר וייס מיומנות וניסיון רב בתחומים שונים של טיפולי שיניים וביניהם ציפוי שיניים בשיטת למינייט. צרו קשר עם ד"ר וייס כי גם טיפולי שיניים אסתטיים צריך לדעת איך לעשות. צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות.

כל מה שרציתם לדעת על ציפוי שיניים בשיטת למינייט

למינייט היא טכניקה של ציפוי שיניים ללא שימוש בכתרים. לימינייט הם עלי חרסינה דקים, בעובי של בין 0.2 מילימטר ועד 0.5 מילימטר שמדביקים לצד החיצוני של השן. עלי החרסינה הדקים נדבקים היטב לשן ובמשך הזמן הם הופכים להיות חלק מהשן הטבעית. ציפוי למינייט מעניק לשיניים מראה בריא, בוהק וזוהר ללא צורך בהרכבת גשרים ובשיוף והשחזה של שיניים בריאות.

לימינייט הוא ציפוי שיניים יקר, ולכן משתמשים בו בדרך כלל רק לשיניים הקדמיות. אך על אף המחיר היקר, ההשקעה משתלמת. הציפוי מחזיק מעמד למשך שנים רבות, הוא אינו משחיר, אינו מקבל כתמים, אינו פוגע בשן המקורית ומעניק מראה אסתטי וחיוך זוהר.

הדבקת הציפוי מתבצעת בשלושה שלבים. השלב הראשון הוא שלה ההשחזה. בשלב זה ישחיז הרופא מעט את השן ויסיר ממנה שכבה דקה מאוד. השלב השני הוא הכנת הציפוי, שלב זה מתבצע במעבדה. טכנאי השיניים יתאים את גוון הציפוי לגוון השיניים של המטופל ויכין עלה חרסינה דק בהתאם למידות השן של מטופל. השלב השלישי והאחרון הוא שלב הדבקת הציפוי. מיד לאחר הדבקת הציפוי תוכלו לחייך חיוך זוהר וכובש לבבות.

הטיפול אינו כואב, לעתים הוא אפילו מתבצע ללא הרדמה. בדרך כלל יידרשו שני טיפולים במרפאת השיניים להשלמת הטיפול.

 כל היתרונות והחסרונות של ציפוי שיניים בשיטת למינייט

  • ציפוי למינייט מעניק מראה זוהר לכל פה וחיוך של מיליון דולר. אם אתם מתלהבים משיניים לבנותו זוהרות של שחקני קולנוע רבים הניבטים אליכם מעל המסכים, מרב הסיכויים כי גם הם עברו טיפול של ציפוי שיניים בשיטה הפופולארית הזו.
  • ציפוי שיניים בשיטת לימינייט אינו הפיך. כדי להדביק את עלי החרסינה הדקים נדרש הרופא להסרה של שכבת שן דקה. לאחר שביצעתם את הטיפול לא תוכלו להתחרט.
  • ציפוי השיניים עמיד למשך שנים רבות, הא אינו משחיר ואינו מקבל כתמים, הוא שומר על ברק ומראה זוהר למשך שנים רבות.
  • ציפוי השיניים דורש ידע, ניסיון ומיומנות גבוהה מהרופא המטפל. חשוב מאוד לדייק בהשחזת השן ובהכנת הטיפול. כל סטייה, אפילו של מילימטר אחד, עלולה לגרום ללחץ על החניכיים, לדלקות ולאי נעימות.

Comments are closed.

Call Now Button