טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

טיפולי שינים בהרדמה מלאהטיפולי שיניים בהרדמה מלאה

 אם גם אתם סובלים מחרדה דנטאלית חמורה המונעת מכם לבקר אצל רופא השיניים לטפל בשיניים, טיפולי שיניים בהרדמה מלאה זה הפתרון עבורכם. אתם לא חייבים לסבול, צרו קשר עם ד"ר שמעון וייס, רופא שיניים בעל מוניטין וותק של למעלה מעשרים שנה, והזמינו תור לטיפולי שיניים בהרדמה מלאה. מרפאתו של ד"ר וייס נוסדה בשנת 1992 ומעניקה טיפולי שיניים לילדים ולמבוגרים. צרו קשר, צוות המרפאה ממתין לפנייתכם, שמח לעזור.

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה - למי זה מתאים?

טיפולי שינים בהרדמה מתאימים לכל מי שסובל מחרדה דנטאלית גבוהה וכתוצאה מכך נמנע מביקור אצל רופא השיניים ומזניח את השיניים. במהלך ההרדמה אפשר לטפל בבעיות שיניים רבות החל מסתימות, טיפולי שורש ואפילו השתלות שינים.

טיפולים בהרדמה מתאימים לאנשים, מבוגרים וילדים, שלא מסוגלים לשתף פעולה עם הרופא בשל בעיות פיגור וכו' או לאנשים נכים שאינם מסוגלים לשבת זמן ממושך על כיסא הטיפולים.

טיפולים בהרדמה מתאימים לאנשים הסובלים מאלרגיה לחומרי ההרדמה המקומית או מרפלקס הקאה, סיבות שאינן מאפשרות להן לעבור טיפולי שיניים ללא הרדמה מלאה.

טיפולי שיניים בהרדמה מתאימים גם לאנשים עסוקים מאוד שאינם יכולים לדחוס בסדר יומם העמוס ביקורים תכופים אצל רופא השיניים. במהלך מספר שעות יוכל הרופא לסיים בהצלחה טיפול ממושך בשינים שיפתור את כל הבעיות.

 

טיפולי שינים בהרדמה מלאה – שבעה דברים שחשוב לדעת באדיבות ד"ר וייס

לא כל מרפאת שיניים רשאית לבצע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה. כדי לבצע טיפולים בהרדמה צריך אישור מיוחד ממשרד הבריאות. לפני שאתם בוחרים מרפאה, חשוב לבדוק כי המרפאה קיבלה רישיון ממשרד הבריאות.

טיפולים של השיניים באמצעות הרדמה מתבצעים באמצעות שני צוותים. הצוות הראשון הוא צוות ההרדמה, רופא ולעתים גם אחות. והצוות השני הוא רופא השיניים וסייעת. במרפאה חייב להיות ציוד מתאים להרדמה ועל המרדים להיות נוכח במשך כל הטיפול ולעקוב אחרי מצבו של המטופל.

משך הזמן הממוצע של טיפולי שיניים בהרדמה הוא כשש עד שבע שעות. לאחר שיתעורר המטופל מההרדמה הוא יישאר במרפאה להתאוששות ולמעקב למספר שעות.

ציוד המרפאה חייב לכלול מערכת אספקת חמצן, מכונת החייאה, תרופות סותרות הרדמה ומכשיר ניטור למקרה של סיבוכים. על הקיר במקום בולט יש לתלות מספר של אמבולנס למקרה חירום.

לאחר הטיפול ייתכנו תופעות לוואי כמו כאבים שטפי דם קלים ונפחות. תופעות הלוואי יחלפו לאחר מספר ימים. את הכאבים אפשר לשכך באמצעות תרופות משככות כאבים.

לאחר טיפול השיניים יש להקפיד על כלכלה רכה למשך מספר ימים. בימים הראשונים רצוי להימנע ממאמץ ממושך. אם אתם עובדים, בקשו מהרופא אישור מחלה למספר ימים.

אל תבואו לטיפולי שיניים בהרדמה לבד. חשוב להגיע עם מלווה שיוכל לסעוד אתכם בזמן ההתאוששות וללוות אתכם הביתה .

Comments are closed.

Call Now Button