השתלת שיניים ביום אחד

השתלת שיניים ביום אחד - למי זה מתאים ולמה זה כדאי? 14453294_s

עד לא מזמן תהליך השתלת השיניים היה מסובך וארוך ונמשך מספר חודשים. התפתחות הטכנולוגיה בתחום השתלות שיניים הביאה למהפכה. המילה האחרונה בתחום היא השתלת שיניים ביום אחד.  ביום אחד אפשר להשתיל שן בודדת ואפשר גם מערכת שיניים שלמה. שיטת "אול און פור" המאפשרת לכל מטופל חסר שיניים לצאת ממרפאת השיניים לאחר מספר שעות של טיפול כשפיו מלא שיניים.

השתלת שיניים ביום אחד - כל היתרונות

 מטופלים רבים שעברו השתלת שיניים בשיטה הישנה שבה הם נדרשו להגיע למספר ביקורים במרפאת השיניים מספרים כי בכל פעם שהיו צריכים לחזור טיפול, הם היו צריכים לאסוף כוחות מחודשים ולהתגבר על הפחד ועל אי הנעימות הכרוכה בביקור במרפאת השיניים. השתלת שיניים ביום אחד חסכה מהם את הצורך באגירת כוחות נפשיים לפני כל טיפול, השתלת השיניים בוצעה בהצלחה בטיפול אחד בלבד.

השתלת שיניים ביום אחד חוסכת זמן יקר. לא צריך לקבוע מספר ביקורים ולהפסיד ימי עבודה או שעות פנאי. אתם צריכים להגיע רק פעם אחת למרפאה ויכולים לחסוך שעות יקרות.

 אתם יכולים לחסוך לעצמכם אי נוחות ואי נעימות. אינכם צריכים להמתין עד שהשתלים ייקלטו בעצם הלסת ולהיעזר בינתיים בשיניים זמניות. בתום מספר שעות תוכלו לצאת עם השיניים החדשות הקבועות.

כאשר מחכים מספר חודשים עש להיקלטות השתל, יש חשש שבתקופת ההמתנה תסבלו מאיבוד עצם הלסת. תהליך השתלת השיניים ביום אחד מתמודד עם הבעיה,  בטיפול זה  השתל נטמע באותו היום בשן הטבעית. טיפול זה מביא לתוצאות טובות יותר ולעמידות השתל לשנים רבות וארוכות.

השתלת שיניים ביום אחד - הכול על שיטת אול און פור

שיטת אול און פור היא שיטה שפותחה במרפאתו של ד"ר פאולו מאלו בליסבון. ד"ר מאלו שהתמחה בהשתלת שיניים עקב אחרי המטופלים ושם לב כי בכל השתלת שיניים, עיקר העומס מוטל על ארבעה שתלים הממוקמים בקדמת הפה.

הוא חברת אל חברת "נובל ביוקר" שייצרה עבורו שתלים מיוחדים המתאימים לשיטה זו. בשיטה זו מחדיר רופא השיניים ארבעה שתלים בקדמת הפה, שני שתלים בזווית של תשעים מעלות ושני שתלים בזווית של ארבעים וחמש מעלות. על השתלים מרכיבים גשר בין עשר עד שניים עשר שיניים המאפשר לפה לשוב ולתפקד כרגיל ומעניק גם מראה אסתטי מושלם.

לשיטת אול און פור יתרונות רבים. היא מייתרת את הצורך בטיפולים כירורגיים מקדימים כמו השתלת עצם לבעלי עצם לסת חלשה מאחר ובקדמת הפה תמיד יש עצם לסת חזקה ורחבה המסוגלת לקלוט בהצלחה את השתלים.

כל מטופל, חסר שיניים לחלוטין, יכול להיכנס למרפאת השיניים בפה חסר שיניים ולצאת כעבור מספר שעות כשפיו שיניים חדשות ויפות.

Comments are closed.

Call Now Button