הלבנת שיניים

13103923_sהלבנת שיניים - על שיטות ההלבנה השונות

הלבנת שיניים נועדה לבעלי שיניים בגוון צהוב או לבעלי שיניים מוכתמות. השכבה החיצונית של השן הנקראת אימייל סופגת כתמים, יש בה נקבוביות והן יכולות לאצור את הכתמים. יש שיטות שונות של הלבנה, רק רופא מומחה ומקצועי ידע להמליץ לכם על השיטה המתאימה. ד"ר שמעון וייס בעל מוניטין וותק של למעלה מעשרים שנה ,כבר ביצע אינספור הלבנות שיניים בהצלחה רבה. צרו קשר עם ד"ר וייס כדי שכבר מחר תוכלו גם אתם ליהנות משיניים לבנות ומחיוך זוהר.

כל השיטות להלבנת שיניים

בשיטת ההלבנה הביתית לוקח הרופא את המידות של הלסת והפה של המטופל ומכין סד מפלסטיק. את הסד בצירוף חומר הלבנה  בצורת ג'ל המכיל קרבמיד פראוקסיד בריכוז של בין שישה עשר ועד עשרים ושמונה אחוז.  את חומר ההלבנה יוצק המטופל לתוך הסד ומניח את הסד בפיו למשך שעתיים. בדרך כלל לאחר כשבוע עד שבועיים גוון השיניים יולבן בצורה ניכרת.

הלבנת שיניים בקליניקה היא טיפול חד פעמי האורך כשעה. על שיניו של המטופל מורח הרופא את חומר ההלבנה. החומר חודר לאימייל שבשן ומגיע אל המולקולות המוכתמות. מולקולות החמצן המצויות בשן המוכתמת מתאחדות יחד עם מולקולות החמצן המצויות  בחומר ההלבנה, הן שוברות את הקשר המחזיק אותן ביחד, מתפזרות ומלבינות את השיניים. לאחר הטיפול שיני המטופל יקבלו גוון לבן ומבריק.

הלבנת WALKING היא הלבנה המבוצעת במקרה שבו יש צורך להלבין שן אחת או שתיים. בטיפול הזה קודחים חור קטן בחלק הפנימי של השן ומחדירים דרכו חומר הלבנה מרוכז. החומר מלבין את השן ומעניק לה גוון דומה לגוון של שאר השיניים בפה.

כמו בכל טיפול רפואי גם בעת הלבנה של השיניים חשוב להתייעץ עם רופא מקצועי ומיומן ולבחור יחד אתו את שיטת ההלבנה הרצויה.

הלבנת שיניים – חמישה דברים שחשוב לדעת7008467_s

 הלבנה של השיניים אינה מתאימה למטופלים הסובלים ממחלת העששת. לפני הלבנת השן יש לטפל בעששת. התמיסה המלבינה עלולה לעבור דרך החלקים הרקובים של השן ולהגיע אל החלקים הפנימיים שלה ולגרום לשן לרגישות יתר וגם לנזקים.

לפני הלבנת שיניים חשוב לעבור טיפול של ניקוי שיניים אצל שיננית. אם לא נבצע ניקוי שיניים, האבנית שהצטברה על השן עלולה לחסום את פעולת ההלבנה.

הלבנה של השיניים אינה גורמת לתופעות לוואי, אך ייתכן כי חלק קטן מהמטופלים ירגישו גירוי בחניכיים ורגישות יתר בשיניים, במיוחד לחום ולקור. בדרך כלל תופעות אלו חולפות כעבור מספר ימים.

לנשים בהיריון לא מומלץ לעבור את הטיפול. ההקאות המלוות את ההיריון, בעיקר בחודשים הראשונים, עלולות לפגוע בשכבת המגן המגנה על השן. גם אם אתן מניקות, מומלץ לסיים עם ההנקה לפני שמבצעים את הטיפול.

בכל שיטה של הלבנת השיניים חשוב לחזור לרופא השיניים לאחר כשבוע למעקב .

Comments are closed.

Call Now Button