רופא שיניים בשומרה

רפואת שיניים אסתטית - כל הפתרונות באדיבות רופא שיניים בשומרה

בעידן המודרני שיניים לבנות בעלות מראה אסתטי מושלם הם אחד מהגורמים המשמעותיים להצלחה. גם אם לא נולדתם עם שיניים מושלמות, עם שיניים לבנות בעלות גודל אחיד וללא רווחים, אתם לא חייבים לקבל את זה כנתון בלתי הפיך.

ד"ר שמעון וייס, רופא שיניים בשומרה, רכש ניסיון רב בתחום רפואת השיניים האסתטית ושיקום הפה. צוות המרפאה בשומרה עבר הכשרות רבות והשתלמויות, הוא ידע להעניק לכם שיניים בריאות ומראה אסתטי זוהר.

רופא שיניים בשומרה - מהם הפתרונות הנפוצים למראה אסתטי מושלם

מחקרים שנעשו בארצות הברית מוכיחים כי אנשים בעלי חיוך יפה הצליחו יותר בחיים, הם מצאו עבודה ביתר קלות, קשרו קשרים חברתיים, מצאו בני זוג בקלות והיו מאושרים יותר במהלך החיים. חיוך נאה זהו כרטיס הביקור שלנו בפני האנשים הסובבים אותנו.

אם החיוך שלנו אינו מושלם, אנו לא חייבים לקבל את זה כדבר המובן מאליו. רפואת השיניים האסתטית מעניקה פתרון לכל בעיה.

הלבנת שיניים מחזירה לפה את גוון השיניים הלבן והזוהר שהתכהה או ספח כתמים במשך השנים. קפה, תה, יין אדום ועישון כבד הם בין הגורמים המובילים בתהליך של התכהות השיניים. שכבת הדנטין בשן סופחת צבעים וגורמת לאובדן הצבע הלבן של השיניים.

הלבנת שיניים מחזירה לכל שן את הגוון הבהיר והטבעי. יש שיטות שונות של הלבנת שיניים, לכולן כמעט ואין תופעות לוואי, רופא שיניים מיומן ומקצועי ידע לבחור עבורכם את השיטה הטובה ביותר להלבנת השיניים ולבצע אותה בהצלחה.

ציפוי שיניים נותן מענה במקרה שבהם הלבנת השיניים אינה מצליחה או בכל מקרה שבו אנו מעוניינים לכסות על פגם בשן כמו סדק, שבר קטן או רווחים בין השיניים. ציפוי שיניים אפשר לבצע באמצעות כתרים או באמצעות ציפוי חרסינה או ציפוי קומפוזיט.

לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות וכל שיטה מתאימה לבעיה שונה. כדאי להתייעץ עם רופא שיניים בשומרה, המומחה בטיפולי שיניים אסתטיים.

כדי לדעת איך מתבצע תהליך של ציפוי השיניים פנינו אל רופא שיניים בשומרה וקיבלנו הסברים. ציפוי השיניים הנפוץ מתבצע באמצעות עלי חרסינה דקים המודבקים אל קדמת השן.

לפני ההדבקה צריך לשייף קלות את השן כדי "להכין מקום" להדבקת עלה החרסינה. לאחר ההדבקה, ציפוי השן יהיה חלק מהשן המקורית, אף אחד לא ירגיש בהבדל ואתם תיהנו משיניים יפות וחיוך כובש לבבות.

יש חומרים שונים המשמשים לציפוי השיניים, מסביר רופא השיניים משומרה, כמו ציפוי למנייט, לומינרס קומפוזיט. בחירת סוג הציפוי תלויה בתקציב, בנתוני הלסת ובהתאמת החומרים.

טיפולי שיניים אסתטיים אינם מיועדים רק ליופי. סגר שיניים לקוי, לדוגמה משפיע על כושר הלעיסה ועל מערכת העיכול בגוף. יישור שיניים ותיקונים בסגר השיניים יעניקו הן מראה אסתטי והן בריאות. 

Call Now Button