רופא שיניים בפקיעין

רופא שיניים בפקיעין – הכול על אודות טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

יותר ויותר אנשים מעדיפים לעבור טיפולי שיניים בהרדמה מלאה. חשב לדעת כי לא כל מרפאת שיניים רשאית לבצע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה. כדי לבצע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה יש צורך באישור מיוחד של משרד הבריאות, בצוות הרדמה מומחה ומנוסה ובציוד מיוחד. אם גם אתם מעוניינים לעבור טיפולי שיניים בהרדמה, צרו קשר עם ד"ר שמעון וייס. ד"ר וייס, רופא שיניים בפקיעין, הוא בעל מרפאה הנושאת באישור משרד הבריאות. צוות המרפאה יעניק לכם טיפול מקצועי בהרדמה מלאה וללא כאבים.

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה – כל היתרונות וכל החסרונות באדיבות רופא שיניים בפקיעין

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה נותנים מענה מושלם לכל מי שסובל מחרדה דנטאלית. אנשים רבים מזניחים את טיפולי השיניים, סובלים מכאבים ומחוסר תפקוד של הפה בשל פחד וחרדה גדולה מרופא השיניים. טיפולי שיניים בהרדמה מלאה מעניקים את הפתרון הטוב ביותר ומאפשרים גם למי שסובל מחרדה דנטאלית לעבור טיולים וליהנות מפה בריא ומתפקד.

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה מאפשרים לחסוך זמן, במיוחד מאנשים עסוקים במיוחד. טיפולים מורכבים כמו טיפולי שורש, עקירות שיניים, כתרים או השתלות שבעבר נמשכו על פני מספר פגישות, יכולים להתבצע בפגישה אחת.

הרדמה מלאה באופן תיאורטי היא תהליך הכרוך בסיכונים, אך הודות לציוד המתקדם ולמיומנות של הרופא כמעט ולא נרשמו סיבוכים ומקרי אסון בשל ההרדמה. באופן סטטיסטי  אנחנו חשופים לסכנה באחוזים גבוהים יותר כאשר אנחנו חוצים כביש או טסים במטוס.

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה יקרים יותר בשל העלות של הצוות השותף לטיפול. נוסף על רופא השיניים המבצע את הטיפול בשן, יש צורך גם ברופא מרדים ובאחות מסייעת. גם חומרי ההרדמה והציוד המיוחד יקרים והם משפיעים על עלות הטיפול.

זמן ההתאוששות וההכנה לטיפול שיניים בהרדמה ארוך יותר. לפני הטיפול יש לעבור בדיקות מיוחדות ולהיפגש עם הרופא המרדים כדי לוודא כי המטופל יוכל לעבור בהצלחה את  ההרדמה המלאה. לעתים הוא יתבקש ליטול תרופת מסוימות, פרק זמן לפני הטיפול, או להפסיק לקחת תרופות קבועות באופן זמני. גם לאחר הטיפול הוא יישאר במרפאה מספר שעות תחת השגחה צמודה של הרופא המרדים.

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה - מהן החלופות

לא כל אחד מסוגל לעבור טיפולי שיניים בהרדמה מלאה. רופא שיניים בפקיעין מדווח כי קיימות חלופות להרדמה מלאה.

גז צחוק הוא גז המרגיע ומטשטש. הוא פועל במהירות וגורם להרפיית שרירים, אך אינו מסוגל להרגיע כאבים חזקים. הוא מיועד לילדים או לחולים מבוגרים הסובלים מחרדה דנטאלית קלה.

הרדמה באמצעות אלחוש גורמת לערפול חושים. המטופל אינו ישן שינה עמוקה, הוא מנמנם  ואינו חש כאבים או אי נוחות. הרדמה מקומית אינה מחייבת נוכחות של רופא מרדים וציוד מיוחד.

Call Now Button