רופא שיניים בכפר ורדים

רופא שיניים בכפר ורדים יחזיר לכם את המראה האסתטי ואת יכולת התפקוד של הפה

השתלות שיניים היוו מהפכה בעולם הרפואה. בניגוד לעבר שבו נזקקנו למערכת של שיניים תותבות שלעתים הציקה, גירדה וגרמה לבעיות  שונות. השתלות שיניים שינו את כללי המשחק. מהיום תוכלו להיכנס למרפאתו של ד"ר שמעון וייס וליהנות מהשתלה מקצועית, מטיפול שיחזיר לפה שלכם את כושר התפקוד את יכולת הלעיסה ויעניק לכם חיוך זוהר וכובש לבבות. מחפשים רופא שיניים בכפר ורדים? מצאתם! צרו קשר, צוות המרפאה יעניק לכם טיפול מקצועי, יחס אדיב ואווירה נעימה .

השתלות שיניים – כל מה שצריך לדעת

רופא שיניים בכפר ורדים, ובכל מקום, מבצע השתלת שיניים קלאסית בשלושה שלבים.

השלב הראשון הוא שלב כירורגי, שלב שבו מחדיר רופא השיניים שתל דמוי בורג העשוי מטיטניום אל עצם הלסת.

השלב השני הוא השלב שבו חושף רופא השיניים את השתל כדי להכין אותו לקראת הרכבת הכתר. בשלב זה מתקין הרופא מעל השתל כיפת מתכת.

השלב השלישי והאחרון הוא השלב שבו מרכיבים את הכתר על השתל. רופא שיניים בכפר ורדים, לדוגמה, יעבוד בשיתוף פעולה עם טכנאי שיניים, יבחר את סוג הכתר, בהתאם לנתונים ולתקציב, יתאים את גוון הכתר ואת גודל הכתר ויעשה את המרב כדי שהשתל ייראה ויתפקד כמו השן הטבעית שאבדה.

בשיטת ההשתלה הקלאסית יש להמתין בין השלב השני לשלב השלישי כשלושה עד לשישה חודשים. בתקופה זו מתרחש תהליך ביולוגי בפה הנקרא "אוסאואינטגרציה". בתהליך זה רקמות העצם קולטות את השתל הזר, עוטפות אותו ברקמות ומטעימות אותו בתוך העצם.

יש שיטות נוספות להשתלת שיניים ובניהם שיטת ההעמסה המיידית או שיטת אול און פור. המשותף לשיטות אלו הוא ההשתלה המתבצעת ביום אחד בלי הצורך להמתין מספר חודשים בין שלב לשלב. רופא שיניים מיומן ומקצועי ידע להמליץ לכם על השיטה המתאימה עבורכם.

רופא שיניים בכפר ורדים – הצלחת ההשתלה תלויה ברופא המומחה

רופא ממוחה ומקצועי ידע לבחור עבורכם את סוג השתל. יש סוגים שונים של שתלים, לכל אחד יתרונות וחסרונות וכל סוג של שתל מתאים לשיטת השתלה אחרת. בחירת השתל המתאים ואיכות השתלים היא אחת המפתחות להצלחת הטיפול.

השתלת שיניים הוא תהליך המלווה בסיכונים. לעתים עלולה להתרחש פגיעה בעצב הלסת התחתונה, פגיעה זמנית או קבועה, זיהום באזור ההשתלה שיגרום לאי היקלטות השתל, חדירה עמוקה מדי אל חלל הסינוס ותופעות לוואי כמו נפיחות, שטפי דם, דימומים ועוד.

הוותק והניסיון הם פרמטר חשוב המשפיע על הצלחת התהליך. רופא מומחה שצבר ניסיון רב ידע ונעזר בצילומי רנטגן ומבצע עבודה סטרילית וטכניקה נכונה יוכל  לבצע את התהליך במקצועיות ובמיומנות, למנוע בעיות ותופעות לוואי ולהחזיר לכל פה את יכולת הלעיסה והתפקוד.

Call Now Button