רופא שיניים בעין יעקב

טיפולי שיניים לילדים – חמישה דברים שחשוב לדעת

רפואת השיניים לילדים היא אחד הדברים החשובים ביותר לרפואת הילד. כדי לשמור על שיניים בריאות כבר מגיל הילדות מומלץ להגיע אל מרפאת השיניים לבדיקות תקופתיות כבר מגיל צעיר. טיפולי שיניים בגיל הילדות ימנעו בעיות בגילאים מבוגרים יותר.

ד"ר שמעון ויס הוסמך לרפואת שיניים בשנת 1992. במשך כל השנים הוא צבר ניסיון רב בתחום רפואת השיניים לילדים ובתחומים נוספים. מחפשים רופא שיניים בעין יעקב? מצאתם! ד"ר וייס וצוות המרפאה ממתינים לכם, שמחים לעזור.

טיפולי שיניים לילדים – טיפים ועצות טובות באדיבות רופא שיניים בעין יעקב

טיפולי שיניים לילדים אינם טיפולים מסובכים. ברוב המקרים אלו טיפולים משמרים והם כוללים ניקוי אבנית, עקירות שיניים וסתימות. בגיל מבוגר יותר ייתכן ויהיה צורך לבצע יישור שיניים והרכבת גשרים. מרבית הילדים חווים טראומה וחרדה כאשר הם נדרשים לעלות על כיסא הטיפולים.

ד"ר וייס, רופא שיניים בעין יעקב טוען כי אם ההורים משתפים פעולה ומשדרים לילד כי הטיפול אינו כואב ואינו מפחיד, הילדים יגיעו רגועים למרפאה ויעברו את הטיפולים בקלות.

כאשר אתם מחפשים רופא שיניים בעין יעקב, או בכל מקום אחר, לילדים חשוב לבחור רופא המתמחה בתחום. גם הקליניקה של הרופא צריכה להתאים לילד, לשדר נינוחות ואווירה נעימה. מרפאות רבות משלבות פינות משחקים, מסך טלוויזיה עם סרטים מתאימים, ספרי קריאה, עלונים לילדים ועוד. חשוב לבחור רופא סבלני ואמפאטי.

לא כל מבוגר יודע איך להתמודד עם ילדים, ובמיוחד עם ילדים במצב של חרדה. רופא שיניים המתמחה ברפואת ילדים רוכש כלים פסיכולוגיים שעוזרים לו לסלול דרכי גישה אל הילדים, ליצור אתם שפה משותפת ולהקל עליהם את המפגש עם הרופא.

אסור להזניח טיפולי שיניים לילדים. יש הורים החושבים שאין צורך להשקיע בטיפולי שיניים לילדים מתוך מחשבה שהשיניים יתחלפו ובמקום השן החולה תצמח שן בריאה, אך זו מחשבה מוטעית. לטיפול בשיני החלב יש השפעה משמעותית על השיניים הקבועות.

הזנחה בטיפול בחור שנוצר בשן עלולה לגרום למחלת העששת ולבעיות חניכיים. עששת לא מטופלת עלולה להתפשט לחלקים אחרים בפה ולהחמיר את הבעיות גם בגיל הילדות וגם בבגרות. ביקור אצל רופא שיניים בתדירות של חצי שנה יאתר את הבעיות וימנע החמרה במצב.

מחפשים רופא שיניים בעין יעקב או בכל מקום אחר? אלו הפרמטים שיעזרו לכם למצוא את הרופא הטוב ביותר. על הרופא להיות סבלני, מעבר לטיפול הוא צריך להשקיע זמן כדי לבנות מערכת יחסים ואמון עם הילד, עליו להיות יסודי ודקדקן, להשקיע זמן בבדיקה יסודית כל לאתר כל בעיה כשהיא עדיין בחיתוליה, בעל הכשרה מתאימה ובעל ניסיון בטיפולי שיניים לילדים.

רופא שיניים מקצועי אינו עוסק רק בתיקון בעיות בשיניים, אלא גם במניעה. הוא צריך להדריך את הילד ואת ההורים בצחצוח שיניים נכון ולהגביר את המוטיבציה לשמור על שיניים נקיות ופה בריא.

Call Now Button