איך תקבלו חיוך של מיליון דולר בזמן קצר?

החיוך היא כרטיס הביקור הראשוני שלנו כך שההשפעה שלו מידית וחשובה ביותר. חיוך מושלם הוא חיוך החושף שני טורים של שיניים בריאות, לבנות וישרות. רוב האנשים לא ניחנו באופן טבעי במראה הזה, אך תודות לציפויי החרסינה, קל ופשוט מאד היום להגיע למראה שיניים אסתטי ולחיוך מושלם.

מה הם ציפויי חרסינה?

ציפויי חרסינה המוכרים גם בשם למינייט הם למעשה עלי חרסינה דקיקים מאד אשר מיוצרים באופן מוקפד ומדויק במעבדת השיניים על ידי טכנאי אומן. את עלי החרסינה מדביק רופא השיניים על גבי השן הטבעית על מנת לקבל מראה של שן סימטרית ולבנה. ד״ר שמעון וייס בעל ניסיון רב בציפויי שיניים מציין שמדובר בטיפול אסתטי הדורש דיוק רב ומיומנות רבה ולכן התוצאה הסופית מושפעת מאד מהניסיון המקצועי של רופא השיניים המבצע את הטיפול.

לאילו מקרים מתאים טיפול ציפוי חרסינה?

מאחר שציפוי חרסינה הוא טיפול אסתטי, הוא מתאים לכל המקרים בהם נדרשים תיקונים אסתטיים של השיניים הקדמיות, כדוגמת המקרים הבאים:

שיניים בעלות מרווחים.

שיניים חסרות סימטריה.

שיניים צפופות.

שיניים שבורות או פגומות.

צווארי שיניים שחוקים או שורשים חשופים.

גוון שיניים צהוב.

מהו תהליך ציפוי שיניים בחרסינה?

השלב הראשון בתהליך הוא שלב התכנון האסתטי – בחינת הדרישות והציפיות של המטופל וגיבוש מהלך טיפול. לאחר מכן מבצע רופא השיניים הדמיה ממוחשבת אשר ממחישה למטופל באופן ויזואלי את תוצאות הטיפול ואת המראה הסופי שמתקבל. ברגע שמחליטים ומסכמים את שלב התכנון יוצאים לדרך ומתחילים בטיפול. השלב השני הוא הכנת השיניים לעלי החרסינה אשר מטרתה להכין את השיניים בצורה מיטבית להדבקת ציפויי החרסינה. רופא השיניים משחיז באופן מינימלי ביותר את השיניים המטופלות על מנת ליצור שכבה מחוספסת אשר תיצמד באופן אידיאלי לציפויים. בשלב השלישי מיוצרים עלי החרסינה במרפאה בהתאמה מדויקת למטופל. בשלב הרביעי מדביק רופא השיניים את ציפויי החרסינה על גבי השיניים של המטופל.

יתרונות טיפול ציפויי שיניים למינייט

היתרון הגדול של טיפול למינייט הוא בכך שמדובר בטיפול קצר מאד של שתי פגישות בלבד, המקנה שינוי משמעותי ותוצאות מעולות. ציפויי החרסינה בשונה מהשיניים הטבעיות, עמידים בפני כתמים של מזון ושתייה וכפועל יוצא מכך התוצאות נשמרות לאורך שנים רבות. לא מתבצעת שום פגיעה בשיניים הטבעיות, להיפך – הן נשמרות טוב יותר והופכות לעמידות יותר עם ציפוי החרסינה המודבק על גביהן. כאשר הציפויים מבצועים במרפאת שיניים מקצועית ומתקדמת ועל ידי רופא שיניים מיומן ובעל ניסיון בתחום, ובשילוב של תחזוקת פה נכונה, ציפויי השיניים יכולים להחזיק מעמד למעלה מעשר שנים.

האם ציפויי שיניים יכולים להחליף כתר?

ד״ר שמעון וייס מדגיש שחשוב לבדוק מהי מטרתו של הטיפול. כאשר המניע לטיפול הוא אסתטי בלבד וכאשר מדובר בשיניים קדמיות, יש להעדיף ציפויי חרסינה מכיוון שכתר דורש הכנה משמעותית יותר של השן הטבעית – השחזה רבה אשר מחלישה את השן הטבעית והופכת אותה לפחות עמידה. ציפוי חרסינה דורש השחזה קלה בלבד של השן הטבעית ולכן אינו פוגע בעמידות שלה לאורך זמן. כאשר המניע הוא הגנה על שן חלשה כמו לאחר טיפול שורש או כשמדובר בשן טוחנת אשר מופעל עליה עומס רב, יש להעדיף כתר חרסינה.

מדובר אם כן בטיפול פשוט וקצר ללא כאבים שמסתיים תוך כשלושה שבועות וכולל שני ביקורים בלבד במרפאת השיניים. בראשון לקיחת מידות ובשני הדבקת הציפויים אשר הוכנו מראש ובהתאמה מדויקת למטופל. בסיום הטיפול תצאו עם שיניים אסתטיות ולבנות וחיוך מושלם לאורך שנים רבות.

 

Comments are closed.

Call Now Button